Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Edmond Koseni

Arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, policia i sekuestron makinën e blinduar kolonel Edmond Kosenit, dikur ‘bënte ligjin’ në Peqin

Policia e Peqinit ka ndaluar ish-drejtorin e Policisë së Elbasanit, kolonel Edmond Kosenin, dhe i ka sekuestruar makinën e blinduar. Aksioni...

E kishit harruar si emër? Edmond Koseni fiton 121 paga dhe duhet të rikthehet në polici

Ish-komisari i hekurt i cilësuar në Elbasan, njeriu që para 10 vitesh akuzohej se rrihte vetë qytetarë të arrestuar, apo me skena të tilla...

Lajmet e fundit