Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

edmond karriqi

Kërkoi të shkonte në shtëpi pas masës “arrest me burg”, GJKKO vendos për fatin e prokurorit të Kukësit, Edmond Karriqi

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Krimit dhe Korrupsionit ka lënë në fuqi masën "arrest me burg" për prokurorin e Kukësit, Edmond Karriqi. Apeli i...

SPAK po hetonte prokurorin Edmond Karriqi, në përgjime doli Rovena Voda, do punësonte në Ministri avokaten-motër e biznesmenit të karburanteve

Rovena Voda, ish-zv.ministre e Brendshme ra në “rrjetën” e SPAK teksa Prokuroria Speciale hetonte prokurorin e Kukësit Edmond Karriqi, shkruan newsbomb.al. Ashtu siç ishte...

U arrestuan për shpërdorim detyre, KLP pezullon prokurorët Karriqi e Sota

Këshilli i Lartë i Prokurorisë (KLP) sot ka pezulluar nga detyra prokurorët Edmond Karriqi dhe Maksim Sota. Bëhet me dije se Prokurori Maksim Sota dhe...

“Mos e rruj k***n, e ke bobin ke shpaja”, zbardhet SKEMA: Si mori prokurori Edmond Karriqi 2.200 dollarë, për të liruar trafikantin

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka lënë sot në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi, shkruan newsbomb.al. Ky i fundit...

Togat e zeza lënë në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi: Dyshohet se mori 2.000 euro nga vëllai i të dënuarit për drogë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, lë në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi, shkruan newsbomb.al. Ky i fundit u arrestua...

SPAK e kishte në përgjim, prokurori Edmond Karriqi u filmua teksa merrte paratë, 2 mijë euro për të liruar trafikantin e drogës nga burgu...

Edmond Karriqi, prokuror dhe drejtues i Prokurorisë së Kukësit, është arrestuar dje në mes të qytetit të Kavajës bashkë me sekretarin e Prokurorisë së...

Me urdhër të SPAK, arrestohet në mes të qytetit prokurori i çështjes së Fjolla Morinës, priten arrestime të tjera (EMRI-DETAJE)

Arrestohet në mes të qytetit të Kavajës, aty ku banon dhe prokurori drejtuesi i Prokurorisë së Kukësit, Edmod Karriqi, aktualisht drejtues i komanduar nga...

Lajmet e fundit