Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edmond jonuzaj

EMRI/ Ndërron jetë në mënyrë misterioze 41-vjeçari i burgosur në Drenovë; ishte dënuar me 12 vjet, kishte për të bërë dhe 4

Një ngjarje e rëndë dhe tepër misterioze ka ndodhur sot në mbrëmje në Korçë. Edmond Jonuzaj, 41 vjeç dhe i dënuar me 12 vite...

Lajmet e fundit