Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Edmond Haxhinasto

Më sportiv se kurrë, ish-ministri i LSI i bashkohet piknikut të të rinjve në Pezë

Ish-ministri i Transportit Edmond Haxhinasto ditën e djeshme ka zhvilluar një piknik me të rinjtë e LSI-së në Pezë. Nga pamjet e publikuara nga vetë...

‘Heqim akcizën e naftës për bujqësinë’, ish-ministri nxjerr foton e premtimit të Ramës në vitin 2013

Ish-ministri i LSI-së, Edmond Haxhinasto, ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku tregohen premtimet e kryeministrit Rama në vitin 2013, para se të...

‘Mazhoranca të reflektojë’, Haxhinasto: Të shkosh në zgjedhje të parakohshme nuk është tragjedi

Ish-deputeti i LSI Edmond Haxhinasto thotë se nuk është ndonjë tragjedi e madhe të shkosh në zgjdhje të parakohshme. Nazhoranca duhet...

Edmond Haxhinasto: E vërteta e hetimit tim nga Prokuroria

Ish-deputeti i LSI, Edmond Haxhinasto ka sqaruar disa lajme të publikuara në media në lidhje me të vërtetën mbi hetimin ndaj tij si ish-ministër...

KONFIDENCIALE… por s’mban më “ujë pilafi” dhe Gjiknuri i nxjerr letrën Haxhinastos: Kush ishte skenari 3 për Rrugën e Kombit

Letra ka të mbishkruar “konfidenciale” por ministri i Infrastrukturës dhe EnergjisëDamian Gjiknuri e ka publikuar për të qartësuar opinionin publik për atë që ndodhi...

E kundërshtojnë me forcë taksën në Rrugën e Kombit, por lexoni ç’kanë thënë 3 ministrat e LSI: Nevoja për para, e jashtëzakonshme (Zbardhur fjalë...

LSI e dënoi ashpër vendosjen e tarifës për kalimin në “Rrugën e Kombit” , duke e quajtur si miratimin e koncesionit si të pistë....

Akuzohet për korrupsion me fondet e shtetit, ish-ministri i LSI thirret në Prokurori

Sapo ka mbërritur në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ish-ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, në mandatin e parë qeverisës së të PS...

Po hetohet nga Prokuroria për skandalin e rrugëve, reagon ish-ministri i qeverisë “Rama”: Do të përgjigjem shumë rreptë

Ish-ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto, i cili mbante këtë post në mandatin e parë të qeverisë “Rama”, kur PS ishte në koalicion me LSI...

Deputeti i LSI rrëfen çfarë i pëlqen më së shumti te gruaja e tij simpatike, zbulon edhe marrëdhënien me krushkun e njohur politikan

Deputeti i LSI Edmond Haxhinasto, më herët ministër i Transportit ka zbuluar se çfarë i pëlqen më së shumti te bashkëshortja e tij simpatike,...

Dy precedentët e Naços dhe Haxhinastos, si u larguan dy ish-ministrat e Metës dhe hapat që po ndiqen për Manjanin

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka mbërritur mesditën e sotme në zyrën e Ilir Metës, në Kryesinë e Kuvendit, ku më parë kanë hyrë...

Lajmet e fundit