Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edmond budina

‘Mund të kenë halle të mëdha’, plas debati mes artistëve, Ndrenika i përgjigjet Budinës: Deri dje mbaje një golf leshi të pa larë, sot…

Regjisori Edmond Budina ka komentuar sot vendimin e artistëve të mëdhenj Robert Ndrenika dhe Tinka Kurti, për të marrë pjesë në spotin elektoral të...

Kurti dhe Ndrenika në spotet e PS, Budina: Mbështesin qeverinë që dhunon kolegët, mund të kenë halle më të mëdha

Regjisroi Edmond Budina komenton pjesëmarrjen e Robert Ndrenikës dhe Tinka Kurtit në spotet elektorale të Partisë Socialiste, që kërkojnë një mandat të tretë për...

Edmond Budina tregon të vërtetën e infektimit me Covid: Halla jonë, gruaja e Sulejman Pitarkës ishte në koma, ne u kujdesëm për të dhe…...

Vëllezërit Robert dhe Edmond Budina janë konfirmuar të prekur nga covid-19, teksa lajmi është bërë publik disa ditë më parë. Ishte...

E BUJSHME/ Robert dhe Edmond Budina infektohen me COVID 19, reagon Rama: Më vjen sinqerisht keq

Dy vëllezërit regjisorë Robert dhe Edmond Budina infektohen nga COVID 19. Lajmi sapo është bërë publik, referuar informacioneve zyrtare. Kujtojmë se...

‘Ne s’kemi kallash, ata kanë përdorur gaz’, Budina: Do të rezistojmë deri në fund, le të na vrasin…

Regjisori i njohur Edmond Budina është një nga anëtarët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, të cilët kundërshtojnë që Teatri Kombëtar të prishet dhe...

U dhunua në protestën te Teatri, reagon Edmond Budina: Përfituan se nuk kishte kamera dhe më goditën

Regjisori Edmond Budina ka deklaruar se gjatë protestës në mbrojtje të Teatrit, u godit nga policë të cilët përfituan se nuk kishte kamera prezente....

Puthi skenën e Teatrit Kombëtar, flet regjisori Budina: Bëra një budallallëk, por ashtu e ndjeva

Tejet i revoltuar ka folur regjisori Edmond Budina për prishjen e Teatrit Kombëtar në emisionin “Kjo Javë”, të Nisida Tufës, teksa i cilësoi kriminelë...

Agron Shehaj krah Edmond Budinës te Teatri: Ashtu siç premtova para një viti, edhe sot jam me ta

Ish-deputeti i PD Argon Shehaj ka shpërndarë mbrëmjen e sotme një foto me regjisorin e njohur Edmond Budina brenda Teatrit Kombëtar. ...

“U tërhoqën, por në skutat e errëta kushedi çfarë përgatisin”, Edmond Budina flet pas largimit të policisë

Regjisori i njohur Edmond Budina, pas tërheqjes së policisë nga ambientet përreth Teatrit Kombëtar, i ka bërë thirrje qytetarëve të vijojnë me rezistencën. ...

Lajmet e fundit