Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Bego

Gjyqi me Ballën, Shkëlzen Berisha ngre akuza: Prokuroria nuk e heton, i bën presion mazhoranca

Menjëherë pas përballjes në seancën gjyqësore me kreun e grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka dalë...

Basha akuza Ahmetajt: Një trafikant droge ka paguar 1.5 milion euro që të mos preket prona e tij

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar ministrin Arben Ahmetaj si të përfshirë në skandalin për ndryshimin e planit urbanistik në zonën e...

MF mohoi lidhjen me Begon, PD publikon DOKUMENTET: Ahmetaj bëri budallain, ‘Inerte Ekspres’ i përket trafikantit

Pasi Ministria e Financave mohoi të ketë firmosur dokumente që favorizojnë Edmond Begon, duke treguar se në të vërtetë blerësit janë trashëgimtarët e familjes...

Ministria e Financave përgënjeshtron PD: Procesi ka filluar në vitin 2007, nuk kemi firmosur asnjë dokument për Begon

Pas akuzave të Partisë Demokratike se plani urbanistik i Tiranës u ndryshua për të favorizuar një projekt të biznesmenit Edmond Bego, ka reaguar Ministria...

Unaza e Re, Basha: Zhvendosën shtratin e Lanës, do pastrohen 60 milion euro (VIDEO)

Kreu i PD, Lulzim Basha reagon sërish për projektin urbanizimit të "Unazës së Re'. Përmes një postiminë Twitter Basha shprehet...

Zhupa: Së shpejti dokumenta të reja, ministri Ahmetaj vihet në shërbim të biznesmenit Edmond Bego

Zëdhënsja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka paralajmëruar se ditën e hënë do të publikohen të tjera dokumenta, që tregojnë lidhjen mes biznesmenit Edmond...

‘Pallat te Unaza e Re’, flet EDMOND BEGO: PD po më shkatërron jetën. BASHËN e kam KOMSHI, por me atë do përballem në… (DEBATI)

Biznesmeni Edmond Bego, i akuzuar nga Partia Demokratike si personi që po përfiton duke nga ndryshimi i planit urbanistik të Tiranës, për të ndërtuar...

“Pallati i Begos” te Unaza e Re, PD katër pyetje për Ramën dhe Veliajn: Bëjnë sikur s’kuptojnë

Partia Demokratike i drejton katër pyetje kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj dhe ministrit të Financave Arben Ahmetaj, lidhur me akuzat për ndryshimin e...

“Rama e Veliaj ndryshuan planin urbanistik për pallatet e Mond Begos”, PD: Fakte tronditëse

Deputetja e PD, Jorida Tabaku dhe Këshilltari Gazmend Bardhi kanë denoncuar ndryshimin e planit urbanistik të Tiranës, që sipas tyre u bë për të...

Balla flet për “miqësinë” me Begon, gazetares: Unë nuk e di dëshminë tuaj të penalitetit

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i është përgjigjur akzuave të Partisë Demokratike, se ka ndërhyrë që Edmond Bego, i akuzuar...

Lajmet e fundit