Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

edmond bardhi

Policia operacion në Durrës: Prangosen 3 dibranët që shisnin mina, i bënin me telekomandë dhe merrnin 3000 euro/copa (EMRAT-DETAJE)

Tre persona të lindur në Dibër dhe banues në Sukth të Durrësit janë arrestuar nga Policia pas një operacioni të zhvilluar në qytetin bregdetar....

Lajmet e fundit