Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Ahmetaj

Arrestohet shqiptari në Itali, dyshime për lidhje me terroristë

Një 38 vjeçar shqiptar është arrestuar sot në Itali për shkak se dyshohet se ka lidhje me grupe ekstremise dhe terroriste. ...

Lajmet e fundit