Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Edmir Vlashi

Ekstradohet nga Barcelona Edmir Vlashi, pjesë e grupit kriminal që dyshohet se organizoi atentatin ndaj Preng Palucës

Është ekstraduar nga Barcelona drejt Tiranës i shumëkërkuari i drejtësisë shqiptare, Edmir Vlashi. Vlashi u arrestua nga autoritetet spanjolle në janar të këtij viti, pasi...

Planifikuan vrasjen e Preng Palucës në 2021, KUSH janë dy shqiptarët e arrestuar në Spanjë (EMRAT)

Edmir Vlashi dhe Hektor Ndoka janë dy shqiptarët që u arrestuan ditën e sotme në Spanjë. Mediat spanjolle shkruajnë se shqiptarët ishin në kërkim ndërkombëtar...

Planifikuan vrasjen e Preng Palucës, gjendet banesa e Edmir Vlashit, sekuestrohet një armë dhe dokumente

Policia vijon hetimin për të bërë të mundur arrestimin e Edmir Vlashit dhe Hektor Ndokës, të cilit cilit kishin planifikuar atentatin ndaj Preng Plucës,...

Lajmet e fundit