Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Edmir Përndreca

I thyen krahun drejtorit të OSHEE në Lezhë, lihen në burg dy autorët (EMRAT)

Gjykata e Lezhës ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Leonard Pepën dhe Sebastiano Malotajn, të cilët akuzohen si autorë të...

I thyen krahun drejtorit të OSHEE në Lezhë, arrestohen dy autorët (EMRAT)

Policia ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen si autorë të dhunimit të drejtorit të OSHEE në Lezhë, Edmir Përndreca. Bëhet me dije se janë...

Dhunuan dhe i thyen krahun e këmbën drejtorit të OSHEE në Lezhë, identifikohen autorët

Policia e Lezhës, nën drejtimin e prokurorisë ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një muaj më parë, që u dhunua drejtori i OSHEE në Lezhë,...

DETAJE/ Dhunimi i drejtorit të OSHEE në Lezhë, autorët i thyen krahun dhe këmbën

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me dhunimin e drejtorit të OSHEE në Lezhë, Edmir Përndreca, mbrëmjen e djeshme nga persona, ende të paidentifikuar. Si...

Dhunohet drejtori i OSHEE në Lezhë, gjendet në makinë me fraktura të shumta në trup

Drejtori i OSHEE në Lezhë është dhunuar barbarisht nga persona të paidentifikuar. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shënkoll të...

Lajmet e fundit