Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Edlira Naqellari

Tenderi i uniformave të Policisë, lirohet ish-drejtoresha në Ministrinë e Brendshme

Është lënë e lirë, Edlira Naqellari ish-drejtoresha e Agjencisë së Blerjeve të Përqëndruara në Ministrinë e Brendshme. Naqellari akuzohej për veprën penale "Shkelje e barazisë...

SPAK jep pretencën për 10 të akuzuarit për uniformat e Policisë, kërkon 1.5 vite burg për zyrtarët e Ministrisë së Brendshme

Prokuroria Speciale ka dhënë pasditen e kësaj të pretemteje pretencën për 10 zyrtarët e Ministrisë së Brendshme të akuzuar për tenderin e uniformave të...

Ish-zyrtarët e Ministrisë së Brendshme pranojnë akuzat, Gjykata e Posaçme vendos në 3 dhjetor për dënimin e tyre

Nëntë ish-zyrtarë të Ministrisë së Brendshme kanë pranuar akuzat për shkelje të barazisë në tendera dhe kanë kërkuar të dalin në gjyq. Në seancën...

Gjykata lë në burg ish-drejtoreshën në Ministrinë e Brendshme, nuk i kthen as celularin, Edlira Naqellari e arrestuar për tenderin e Policisë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka vendosur të mos i kthejë celularin Edlira Naqellarit, ish-drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme....

GJKKO nuk i kthen celularin ish-drejtoreshës në Ministrinë e Brendshme: Ka prova të vlefshme, do zbardhim bisedat për tenderin e Policisë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka vendosur të mos i kthejë celularin Edlira Naqellarit, ish-drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme....

Tenderi i uniformave/ Zbardhet dëshmia e ish-drejtoreshës: Jam e pafajshme! Më keni rënduar shëndetin dhe keni shqetësuar familjen time

Është zbardhur dëshmia e ish-drejtoreshës së Prokurimeve Publike në Ministrinë e Brendshme, Edlira Naqellari, e cila është një nga nëntë zyrtarët e arrestuar për...

Vendimi i SPAK: Zyrtarët e Ministrisë së Brendshme, me drejtoreshën Edlira Naqellari favorizuan kompaninë e biznesmenit Ismail Kadiu për uniformat e Policisë

Prokuroria Speciale SPAK, zbardh vendimin për operacionin e zhvilluar në Ministrinë e Brendshme, ku u arrestuan 9 zyrtarë pasi akuzohet se kanë ndikuar në...

Drejtoresha e arrestuar sot nga SPAK, para 8 ditësh u shkarkua nga Bledi Çuçi! A kishte informacion Ministri i Brendshëm për operacionin e tenderave???

Nëntë zyrtarë të Ministrisë së Brendshme janë arrestuar sot nga Policia me urdhër të SPAK dhe me vendim të Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit. Në...

EMRAT: Këta janë 9 zyrtarët e Ministrisë së Brendshme që u arrestuan nga SPAK, drejtoresha Edlira Naqellari u shkarkua 8 ditë më parë nga...

Nëntë zyrtarë të Ministrisë së Brendshme janë arrestuar sot nga Policia me urdhër të SPAK dhe me vendim të Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit....

Lëvizje e papritur në Ministrinë e Çuçit, lirohet nga detyra Drejtoresha e Agjencisë së Blerjeve të Përqendruara (Kush e zëvendëson-Emrat)

Edlira Naqellari, Drejtoresha e Agjencisë së Blerjeve të Përqendruara, është liruara sot nga detyra. Pas tre vitesh në krye të këtij institucioni, ajo nuk...

Lajmet e fundit