Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

edklira podgorica

Dasmë e bujshme, djali i Bashkim Finos MARTOHET me vajzën e zyrtarit të LSI (FOTOT)

Djali i deputetit të PS Bashkim Fino, Redi Fino martohet me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish drejtor i Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH) dhe anëtar...

Lajmet e fundit