Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Edki Rama

Rama në Londër flet për takimin me Tsipras, negociatat Kosovë-Serbi dhe me Greqinë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Londë, nga ku ka dhënë një intervistë për IBNA. Rama është...

Lajmet e fundit