Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

edith harxhi

Edith Harxhi zbulon lëvizjen e radhës në selinë blu: Kam sinjale për ata që i largoi Basha…

Ish-kandidatja për kryetare e PD-së, Edith Harxhi ka zbuluar lëvizjet e radhës, që pritet të ndodhin Brenda kësaj force politike, pas vendimit të Lulzim...

“Tre muskujtjerët e Ballkanit”, Edith Harxhi sulmon Ramën, Vuçiç e Zaev: S’mund të pranojmë nëpërkëmbjen e Kosovës nga tre “liderucë të korruptuar”

Edith Harxhi ironizon takimin e sotëm mes kryeministrit Edi Rama, homologut të tij Zoran Zaev dhe presidentit serb Aleksandër Vuçiç, duke i quajtur "Tre...

Edith Harxhi zhgënjehet nga Berisha dhe bën parashikimin e frikshëm për demokratët: PD do zhduket nëse vijon të drejtohet nga Basha

Ish-anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së, Edith Harxhi, ka bërë një parashikim të fortë, pasi u shpreh se Partia Demokratike do të zhduket nëse...

Akuza e fortë e Edith Harxhit: PD e kapur nga oligarkët, SPAK të hetojë kunatin e Bashës për aferën në portin e Durrësit

Ish-anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së, Edith Harxhi, ka bërë akuza të forta ndaj kryedmeokratit Lulzim Basha.Në një intervistë në Euronews Albania, ajo u...

Edith Harxhi i drejtohet anëtarëve të PD-së për ndryshimet statutore: Si mund të pranoni propozimet e një kryetari humbës, ju ka shitur për disa...

Ish-kandidatja për kryetare e PD, Edith Harxhi, u është drejtuar me një letër publike anëtarëve të Komisionit statutor të PD-së të cilët në mbledhjen...

PD u mblodh për reformim dhe pranoi vetëm propozimin e Bashës, Enno Bozdo: Komisioni s’mund të rrëzonte Kadillin dhe Harxhin

Demokrati Enno Bozdo ka folur pas mbledhjes së sotme të Komisionit të Përhershëm të PD, ku u paraqitën disa propozime për ndryshime në statut....

Komisioni Statutor i PD rrëzon propozimet e Kadillit dhe Harxhit, pranon vetëm të Bashës

Ka përfunduar mbledhja e Komisionit të përheshëm Statutor në PD, ku u shqyrtuan propozime për ndrysime në statut. Bëhet me dije se propozimet janë vërë...

Harxhi optimiste: Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi! SPAK e ka nisur mbarë dhe mezi pres që Rama t’u thotë ministrave që…

Zyrtarja e PD-së, një nga katër kandidatët për kryetar partie në zgjedhjet e fundit në selinë blu, Edith Harxhi shprehet optimiste sa i takon...

Ishte me ambasadorin Reeker dhe Yuri Kim, Edith Harxhi zbulon detaje nga darka e mbrëmshme: Folëm për korrupsionin në Shqipëri dhe…

Ndihmës Sekretari Amerikan për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Philip T. Reeker, mbërriti dje në Tiranë ku zhvilloi disa takime të nivelit të lartë, me...

Edith Harxhi akuza Bashës: Kuvendi Kombëtar i PD është spastrimi i radhës, marrëdhëniet e tij me SHBA janë ftohur

Në datën 17 korrik Partia Demokratike do të mbajë Kuvendin Kombëtar, por për Edith Harxhin kjo do të jetë vetëm spastrimi i radhës që...

Lajmet e fundit