Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

edit harxhi

Në krah të Bujar Nishanit, Edit Harxhi e pranon: Unë i njoh zgjedhjet e 25 prillit. PS fitoi, shifrat flasin vetë

Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edit Harxhi vijon me takimet e saj me demokratët në zona të ndryshme të Shqipërisë, në kuadër të...

Duke qarë, demokratja i kërkoi të ulen gjakrat, Harxhi: Më votoni dhe të hapet partia siç e bëri Berisha në 2005

Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edit Harxhi zhvilloi sot një takim me gratë demokrate, ku tha se ajo ka një plan dhe vizion...

“Kadilli, një nga shkaktarët më të mëdhenj të gjendjes së PD sot”, Salianji sulmon kandidatët për kryetarë: Harxhin 8 vite që s’e kemi parë...

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit i zgjedhur në qarkun e Korçës në 25 prill 2021, Ervin Salianji ka sulmuar sot kandidatët për kryetar partie...

Denoncon Edit Harxhi: Serveri i listave të votuesve të PD ka 1 javë që është bllokuar, s’mund të jetë pronë e Bashës!

Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edith Harxhi ka folur nga Gjirokastra ku ishte duke zhvilluar një takim, duke denoncuar Bashën se po mban...

Alarmi i kandidatëve të PD, pas Shehajt akuzon dhe Edit Harxhi: Basha nuk na jep listën e anëtarëve që votojnë, e ka kapur partinë

Edit Harxhi, një nga kandidatet për kryetare partie të PD-së, është “ankuar” për të disatën herë duke thënë se koha në dispozicion për të...

Edit Harxhi fajëson Bashën për humbjen e PD: Nuk konsultohet me anëtarët e partisë, i merr vetë vendimet. Edhe Berisha të reagojë për…

Ish-anëtarja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edit Harxhi, deklaroi mbrëmjen sotme se Lulzim Basha e ka lënë PD-në pa asnjë bashki e pa...

PARALAJMËRIMI i kundërshtarëve të BASHËS/ Do dalim në bazë, të kthejmë demokracinë e PD dhe jo zgjedhjet e kryetarit (PLATFORMA ME PIKA)

Oponentët e Lulzim Bashës në PD nëpërmjet Edit Harxhit kanë shpalosur sot në media një platform, si një lëvizje, me qëllim forcimin e Partisë...

Ndikimi rus në Shqipëri, Harxhi: I ekzagjeruar. Vukaj: Rusia gjithmonë kundër Shqipërisë

Ish-zv/ministrja e Jashtme, Edith Harxhi thotë në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News, se ka një angazhim më të madh të Rusisë, por...

Lajmet e fundit