Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

edit harxhi

500 mijë dollarë nga Rusia, Edit Harxhi: E kam thënë ka 5 vite, por më kanë sulmuar për këtë të vërtetë! Të kërkojmë falje...

Anëtarja e Komisionit të Rithemelimit, Edit Harxhi, ka reaguar pas lajmit të publikuar ditën e sotme nga mediat e huaja, të cilat i ishin...

“Tërmet i pritshëm prej vitesh”, Edit Harxhi për zhvillimet në PD: Anëtarësia po zgjohet, “Foltoret” e Berishës po prodhojnë debat

Demokratja Edith Harxhi, shkruan për zhvillimet e fundit në PD; përplasjet mes Bashës dhe Berishës dhe shkarkimin dje në mbrëmje të Flamur Nokës nga...

Reciprociteti me Serbinë, Edit Harxhi përkrah Kurtin: Kush prek Kosovën ka prekur Shqipërinë! Duhet ti tregojmë vendin Vuçiçit dhe Ramës

Anëtarja e Partisë Demokratike, Edit Harxhi ka reaguar pas vendimit për masën e reciprocitetit të targave të Kosovës ndaj atyre të Serbisë. Përmes një postimi...

Mbyllet procesi i zgjedhjeve për kryetar në PD, Lulzim Basha shpallet ZYRTARISHT fitues me mbi 32 mijë vota

Komisioni zgjedhor i Partisë Demokratike ka mbyllur procesin e votimit për kryetarin e ri të kësaj force politike, duke shpallur zyrtarisht fitues Lulzim Bashën. Kryetari...

Zgjedhjet në PD, demokratët sot i drejtohen kutive të votimit, vendosin kryetarin e ri

Sot anëtarët demokratë do të hedhin votën e tyre për të zgjedhur kryetarin e ri që do të drejtojë Partinë Demokratike. Kandidatët në garë për...

Një ditë para zgjedhjeve, Edit Harxhi shpreh shqetësimin madhor: Dhe sot e kësaj dite unë ende s’jam pajisur me listën e antarësisë me të...

Një nga kandidatet për kryetar të Partisë Demokratike, Edit Harxhi ka shprehur shqetësimin madhor një ditë para zgjedhjeve, shqetësim që prej kohësh e kanë...

Duhet të ishte asnjanës, Gazment Bardhi shkel rregulloren e brendshme të PD dhe del hapur në krah të Lulzim Bashës, asnjë mbështetje për kandidatët...

Në PD është duke u zhvilluar gara për kryetar partie, mes kreut aktual Lulzim Basha, Agron Shehaj, Fatbardh Kadilli dhe Edit Harxhi. Këtë të...

Nuk përmbahet Nishani: Ç’a janë presidentë e kryeministra, t’iu konfiskohet pasuria, t’iu merren lugë e pirunj

Kreu i Këshillit Kombëtar në PD, Bujar Nishani ishte sot në Mat në krah të kandidates për kryetare partie, Edit Harxhi, në kuadër të...

Kulluri: Basha po saboton takimet e kandidatëve në degë! Është bërë “meme”!

Anëtari i grupit "Për PD-në", Edvin Kulluri ka ngritur akuza ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se po ndikon të strukturat e partisë për...

Në krah të Bujar Nishanit, Edit Harxhi e pranon: Unë i njoh zgjedhjet e 25 prillit. PS fitoi, shifrat flasin vetë

Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edit Harxhi vijon me takimet e saj me demokratët në zona të ndryshme të Shqipërisë, në kuadër të...

Lajmet e fundit