Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Edison Proshka

Pranga tre shqiptarëve në Itali, kapen me 12 kg kokainë dhe 4.5 kg heroinë (EMRAT-FOTO)

Gjatë kontrollit në automjet, brenda një kutie u gjetën 12 kilogram kokainë dhe 4.5 kilogram heroinë. 5.5 kilogram kokainë u gjet e fshehur...

Lajmet e fundit