Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

Edison Begaj

Juristi që tentoi të vriste Edison Begajn, bëri aksident në Fier dhe braktisi makinën, 3 ditë pas atentatit iku nga Shqipëria; Si u zbulua...

Mitri Prifti, është 36 vjeçari i shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit pasi është autor i dyshuar i atentatit që ndodhi në Kaninë...

I bëri atentat burrit të kushërirës, Mitri Prifti nuk ia fali shpullën në mes të Lungomares Edison Begajt

Mitri Prifti, 36 vjeç, është shpallur në kërkim nga Policia e Vlorës si autor i dyshuar i ngjarjes së ndodhur tre muaj më parë...

3 muaj nga tentativa për të vrarë Edison Begajn në Vlorë, Policia zbardh ngjarjen: Autori është një 36 vjeçar nga Tirana, është në kërkim...

Mitri Prifti, 36 vjeç, është shpallur në kërkim nga Policia e Vlorës si autor i dyshuar i ngjarjes së ndodhur tre muaj më parë...

“Albert Spiro liroi kriminelin”, Gjykata e Vlorës i përgjigjet Çuçit: Vendosi masën “arrest shtëpie” të kërkuar nga Prokuroria

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, në një konferencë për shtyp sot, duke folur për situatën aktuale në vend, tha se gjyqtarët kanë nxjerrë kriminelët...

U arrestua gjatë operacionit të RENEA, gjykata jep masën e sigurisë për Edison Begajn

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë "arrest shtëpie" për Edison Begaj, i cili u arrestua pak ditë më parë nga forcat RENEA. Begaj...

Arrestimi i Edison Begajt në Vlorë, flet vëllai tij: Nuk është dënuar për trafik, shteti ta ndihmojë

Pak ditë më parë në Lungomare është arrestuar Edison Begaj, 38-vjeçari nga Vlora që më 29 maj mbeti i plagosur nga një person i...

Arrestimi i Edison Begajt në Vlorë, flasin familjarët: Armën e kishte për vetëmbrojtje, gjithçka ishte tendecioze…

Tre ditë më parë në Lungomare është arrestuar Edison Begaj, 38-vjeçari nga Vlora që më 29 maj mbeti i plagosur nga një person i...

Dje u arrestua Edison Begaj në Lungomare, sot vijon operacioni BLIC në Vlorë, kërkohen individë të rrezikshëm që qarkullojnë me armë

Policia e Vlorës vijon me operacionet në terren që prej ditës së djeshme, ku në Lungomare u arrestua Edison Bega, i plagosur në fund...

Dalin PAMJET: Operacionalja dhe specialët e RENEAS rrethojnë lokalin në Lungomare, momenti arrestimit të Edison Begajt

Edison Begaj, 41 vjeç, është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Vlorë, në zonën e Lungomares, shkruan newsbomb.al. Policia e qytetit bregdetar, Forca Operacionale dhe...

I rrethuar nga RENEA dhe me pranga në duar, momenti i arrestimit të Edison Begajt në Lungomare; zyrtari i policisë ia mban telefonin në...

Pasditen e sotme në Lungomare është arrestuar Edison Begaj, 38-vjeçari nga Vlora që më 29 maj mbeti i plagosur nga një person i cili...

Lajmet e fundit