Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

edi rma

Covid-19, Rama publikon videon e shpërndarjes së ndihmave: S’do lëmë derë pa trokitur

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga shpërndarja e ndihmave për njerëzit në nevojë dhe të prekurit nga tërmeti, operacion i nisur prej...

Rama mesazh opozitës nga Lezha: Flitet për përplasje, madje të dhunshme. Një gjë duhet ta themi, ata…

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot kandidatin e Partisë Socialiste për kryetar Bashkie në Lezhë, Pjerin Ndreu. E ndërsa pjesën më...

Rama: Monikës s’i kam thënë kurrë hajdute me çizme, as Ilirit s’i kam thënë horr, Saliut…

Kryeministri Edi Rama po i drejtohet sot qyetarëve përmes një deklarate për media nga Kryeministria, duke reaguar për një sërë çështjesh të nxitura nga...

Edi RAMA thotë titullin e portaleve, PS: Pandi Majko pret vdekjen e Edi Ramës…Tregon KËSHILLËN e Majkos për ÇORAPET dhe MARTESËN dhe ZAHON

Thuajse duke mbetur gjithë kohën në media, Edi Rama, ka zbritur në selinë e PS për anëtarësimet e reja në këtë forcë politike. ...

Buxheti për arsimin 2019, Rama: 10 milion dollarë për rritjen e pagave të punonjësve

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot buxhetin për arsimin për vitin e ardhshëm duke thënë se 10 milion dollarë do të shkojnë për rritjen...

Rama tregon arsyet: Pse e përjashtova deputetin socialist. Kërkonte të drejtën për…

I ftuar në emisionin e parë të “Open” në Top Channel, nga Eni Vasili, kryeministri Rama ka folur edhe për përjashtimin nga partia të...

Inagurimi i Erdogan, kush e bojkotoi dhe kush shkoi nga liderat e Ballkanit, Rama i vetmi…

Udhëheqës të lartë të Ballkanit ishin në listën e mysafirëve në ceremoninë e betimit të Rexhep Tajip Erdogan si president i Turqisë duke mbushur...

Lajmet e fundit