Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

edi rama

Vuante nga një tumor i rrallë, mjekët e “Shefqet Ndroqit” kryejnë me sukses ndërhyrjen dhe i shpëtojnë jetën 47-vjeçarit

Një ndërhyrje e shkallës së lartë të vështirësisë, është kryer në ekipi i Kirurgjisë Torakale në Spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”. Kryeministri Edi Rama ka ndarë...

“Agresion kriminal”, Rama reagon për sulmin ndaj Top Channel: Duhet përgjigje e qartë nga autoritetet

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me ngjarjen që u shënua pak pas mesnate në Top Channel, ku persona të paidentifikuan qëlluan me...

Asnjë foto nga takimi me Ramën, Kurti kujton masakrën serbe në Suharekë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka përkujtuar masakrën e 24 viteve më parë të familjes Berisha në Suharekë që u vranë nga forcat serbe. Kurti...

“Kurti ka mbështetjen time”, Rama ndan foto nga takimi: Mbledhja e ardhshme e dy qeverive do mbahet në qershor

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurt, i cili ndodhet në Tiranë për një vizitë zyrtare. Rama ka ndarë...

Kurti viziton sot Tiranën, takim “kokë më kokë” me Ramën

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Tiranë, i shoqëruar nga një grup ministrash. Raportohet se në qendër të...

Paketa 4 miliardë paund, Rama takohet me shefin e Eksporteve të Britanisë së Madhe

Tim Reid, CEO i UK Export Finance dhe kryeministri shqiptar Edi Rama, u takuan dje në Londër duke nënvizuar paketën prej 4 miliardë paund...

Kryebashkiakë të akuzuar dhe emra të rinj, profili i pesë bashkive që premtojnë garë të fortë në 14 Maj

Kryesia e Partisë Socialiste dhe emrat e propozuar nga drejtuesit politikë të qarqeve, pritet t'i japin Edi Ramës një pasqyrë më të qartë të...

Ndizet Vlora/ Edi Rama kritika në Asamble për fushatën, socialistët votojnë për dy kandidatët (EMRAT)

Socialistët vlonjatë u janë drejtuar këtë të shtunë kutive të votimit për të zgjedhur kandidatin e preferuar për të marrë drejtimin e qytetit bregdetar....

Edi Rama kafe në Vlorë me Sinan Idrizin dhe deputetin e PS

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në qytetin e Vlorës, ku do të marrë pjesë në një ceremoni të organizuar në ambientet e stadiumit "Flamurtari",...

Partia Socialiste nën “ethet” e fushatës, Edi Rama mbledh sot Kryesinë, në tre qarqe u besohet të njëjtëve emra

Kryesocialisti Edi Rama do të mbledhë sot Kryesinë e Partisë Socialiste, organi më i lartë drejtues i një force politike, për të diskutuar për...

Lajmet e fundit