Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Edi Paloka

“Ca si kameleon, ca si zvarranik”, Paloka nxjerr dokumentin dhe denoncon me emra: Të akuzuarit në SPAK për blerje votash, numërues në KQZ

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka deklaruar se personat që janë denoncuar në SPAK për shit-blerje votash në Durrës, janë caktuar nga Komisioni...

Edi Paloka pa fjalë pas “non-gratas” së Berishës, nxjerr foton e ish-kryeministrit me Bushin, Ramës i kujton takimin me Vuçiç

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë. I dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Durrësit ka reaguar pas vendimit të DASH,...

Paloka i zhgënjyer: Më surprizoi urimi i Agron Dukës për fitoren e PS! E kam mik, por…

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka thënë disi i zhgënjyer se është surprizuar nga urimi që bëri pak ditë më parë kreu i PAA-së,...

Paloka bën deklaratën e fortë: Takimet e PS bëheshin në kompleksin GOLDEN ku u vra Jan Prenga. Vangjush Dako dilte natën se ka probleme...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka deklaruar mbrëmjen e sotme se PD nuk do t’i njohë zgjedhjet e 25 prillit, pasi sipas tyre...

Edi Paloka i bindur për përmbysjen: Bastionet e PD nuk janë numëruar, tani Ramës po i del boja

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, në një deklaratë për mediat është shprehur i bindur se PD do ta përmbysë rezultatin.Ai u shpreh se...

Paloka “shpall fitoren” nga Durrësi: Kemi parë analizat e projeksioneve, është moment historik për të ardhmen tonë

Drejtuesi politik i PD-së në qarkun e Durrës, Edi Paloka ka folur për mediat nga qyteti i Durrësit, ku sipas projeksioneve të PD, ai...

Paloka flet për ngjarjen e Elbasanit: Shkaktarët janë grupet e Taulant Ballës, personat që blejnë votat janë të mbrojtur nga policia

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Durrësit, Edi Paloka, ka komentuar ditën e sotme ngjarjen e ndodhur dje në Elbasan, ku ish-efektivi...

NEWSBOMB.AL mbyll sondazhin për DURRËSIN: Ja si kanë votuar lexuesit për kandidatët e tre forcave politike

Newsbomb.al mbyll sondazhin e perceptimit të qytetarëve durrsakë për votat që do tu jepnin kandidatëve të tyre në tre listat e PS, PD e...

Paloka i prerë: S’qeverisim me Ramën sikur të rrimë gjithë jetën në opozitë!

Kanë mbetur vetëm gjashtë ditë nga 25 prilli, ndërkohë që drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Durrësit, Edi Paloka është i bindur...

Partia Demokratike nënshkruan marrëveshje me Sindikatat e Pavarura, Paloka: Do të zbatohet sapo PD të marrë drejtimin e vendit

Ditën e sotme Partia Demokratike dhe Bashkimi i Sindikatave të Pavarura Shqiptare kanë firmosur një marrëveshje për zgjidhjen e disa problemeve kyçe të punëtorëve.Sipas...

Lajmet e fundit