Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Edi Manushi

“Të punoje me Edi Ramën ishte e frikshme”, Manushi flet për kohën kur bashkëpunonte me kryeministrin: Shkruante në 3 të natës, më tha rrugët...

Edi Manushi në një intervistë ka treguar për marrëdhënien me kryeministrin Edi Rama dhe sesi është të punosh me të. I ftuar në “dilema sociale”,...

Koronavirusi hyn në televizionin e madh shqiptar, infektohet moderatori i njohur

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Beldi Mane përmes një...

U përfol se është në një lidhje, ja çfarë i punon Nevina Shtylla Manushit kur i përmend futbollistin e njohur

Ditët e fundit, moderatorja Nevina Shtylla ka qenë në qendër të mediave rozë, pasi po përflitet se është në një lidhje  me futbollistin Eros...

Kush është prezantuesja e re në Top Channel, do shfaqet krah Manushit

Pas një kohe të gjatë pauzë, spektakli "E diell" rikthehet në Top Channel së shpejti. Këtë herë emisioni do të drejtohet nga moderatori Edi...

Tjetër largim i bujshëm nga Top Channel? Moderatori i njohur paralajmëron: Ky është takimi i fundit

Moderatori Edi Manushi me shumë mundësi nuk do të jetë më drejtues e"Procesit Sportiv" në "Top Chanel". Moderatori e ka pohuar...

Lajmet e fundit