Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eder Shqalshi

U goditën fatalisht teksa udhëtonin me kamioçinë, ndërron jetë shqiptari dhe kolegu i tij italian (EMRAT-FOTO)

Një shqiptar dhe një italian kanë ndërruar jetë pasditen e djeshme si pasojë e një aksidenti përgjatë autostradës A4 midis San Dona di Piave...

Lajmet e fundit