Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

edei rama

Zgjedhjet lokale, Rama: Presidenti i di shumë mirë detyrat e tij dhe pavarësisht se shpesh bën sikur nuk i di

Kryeministri Edi Rama sot ka zhvilluar një takim me drejtuesit politik të qarqeve. Rama i pyetur nga gazetarët tha se PS është gati për zgjedhjet...

Qytetari i ankohet për plehrat në Golem, Rama ndez motorrët e bashkisë: Ndjesë pushuesve

Pas ankesës së një qytetari për plehrat që kishin "pushtuar" Malin e Robit në Golem, ka reaguar menjëherë kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i...

‘Problem i madh ‘çiftimi’ me Shqipërinë’, Rama i përgjigjet presidentit maqedonas: Çudi kjo qasje…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me deklaraten e presidentit maqedonas, Stevo Pendarovski i cili u shpreh se 'problemi më i madh për hapjen e...

Zbardhen KËRKESAT e Ramës në mbledhjen me Kryesinë e PS, vendoset DATA e seancës parlamentare

Përfundon mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste. Konferenca e Kryetarëve ka vendosur që seanca parlamentare e radhës të mbahet ditën e...

Drejt bashkimit kombëtar?!

KOMENT NGA KLODI STRALLA Unë nuk jam fort i prirë t’u besoj fjalëve pa parë ende veprat, por fjalimi sot i...

Lajmet e fundit