Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

eda lleshi

Gruaja e Aleksandër Murataj publikon incizimin: Dëgjoni si prokurori pranon se burri im nuk ka qenë i përfshirë në grabitje dhe prapë e mbajnë...

Ditën e sotme është zhvilluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit ndaj Aleksandër Murataj, e cila është shtyrë sërish për shkak të mungesës së...

Lajmet e fundit