Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

e vdekur

U gjet e vdekur në bregdetin e Barit, identifikohet gruaja shqiptare (EMRI)

Rukije Qela është gruaja shqiptare që është gjetur e vdekur në bregdetin e Barit, në Itali. Trupi i saj u pa nga kalimtarët duke...

Aksident në Tepelenë, makina përplas për vdekje një grua

Një aksident me vdekje është shënuar ditën e sotme në lagjen "Selam Musai", Tepelenë. Bëhet me dije se automjeti me drejtues shtetasin H. Xh., 30...

Doktore shkencash dhe pedagoge në Zvicër, 41 vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur, Policia arreston burrin

Të dielën, një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj në Bergdietikon AG, Zvicër. Policia ka arrestuar një burrë lidhur me rastin...

Nga Tropoja por jetonte në Dobraç, Policia: Vajza që u gjet e vdekur në kanal është 37 vjeçe, motra bëri kallëzim dy javë më...

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

E vdekur në krah të autostradës dhe me shenja dhune, gjendet trupi i një vajze në Shkodër

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

E rëndë, e ëma mban prej 3 ditësh vajzën e vdekur në banesë

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku nëna e moshuar ka mbajtur për 3 ditë me rradhë vajzën e saj të pajetë...

DRITHËRUESE/ Nëna kurde mban në dorë vajzën e vdekur, thirrja therëse: Çfarë kërkon Erdogani nga ne?

Një nënë që mban vogëlushen e saj të vdekur në dorë dhe nuk ndal britmat dhe lotët... Aktori Robert De Niro...

Jetonte vetëm, gjendet e vdekur në banesë një grua në Sarandë

Një e moshuar, rreth 80 vjeç u gjet e pajetë në banesë, ditën e sotme në Sarandë.  Ngjarja ka ndodhur në...

U zhduk pak ditë më parë, gjendet e vdekur shkencëtarja tjetër në Greqi

Është gjetur e vdekur shkencëtarja britanike Natalie Christopher, e cila u zhduk në një ishull grek pak ditë më parë. Sipas...

Foshnja e sapolindur gjendet e vdekur në oborrin e një shtëpie, në kërkim e ëma

Një foshnje e sapolindur është gjetur e pajetë në oborrin e një shtëpie në Newcastle, Sidney. Sipas mediave vendase, foshnja ishte...

Lajmet e fundit