Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

e trishte

Trishtuese: Nëna i refuzon ftesën, vajza humb ndjenjat “live” në emision

Ardit Gjebrea: Sa kohë ke që nuk e takon mamin? Albana Keka: Në 27 Korrik në ditëlindjen time bëmë dasmën dhe një videoklipin...

Rrëfimi prekës i deputetes: Fjalët e fundit që mbaj mend nga djali im. Zoti më kompesoi

Tatjana Pirro, gruaja e hekurt, deputete e Lushnjes e cila ka kaluar dy tragjedi të mëdha në jetën e saj me humbjen e djalit,...

‘Nuk jam nënë e keqe’, 31-vjeçarja filmohet duke tërhequr zvarrë në rrugë djalin e saj 4-vjeçar

Një video e postuar në rrjetin social Tëitter ditën e djeshme është bërë virale në të gjithë botën. Në video shfaqet një nënë duke...

‘Mami shiko si jam nga fytyra…’, historia tronditëse e Gentit që u dogj nga shpërthimi i bombolës së gazit 2 vite më parë

Genti – Nuk dal sepse më duket vetja sikur jam mbyllur brenda një trupi tjetër. Shoh fotot e mëparshme dhe … më duket...

Reagimi i 11-vjeçares kur mëson se do adoptohet do ju mbushë sytë me lot (Video)

Ky është momenti emocionues kur një vajzë 11-vjeçare merr lajmin e mirë se çifti që për dy vjet është kujdesur për të, më në...

Azilkërkuesja shqiptare ndërron jetë gjatë lindjes së fëmijës, historia që tronditi Uellsin

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin në Cardiff të Britanisë së Madhe, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë pasi solli në jetë...

E trishtë: Brikena trafikohet në Itali dhe mohohet nga familja e saj (Video)

Seanca e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare” këtë radhë vjen me historinë e Brikenës. ...

Lajmet e fundit