Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

e trishte

“Rroj se nuk vdes dot”, historia e trishtë e Shpresës pa shpresë

“Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Gostil të Kukësit, ku ka pllakosur skamja. Këtu fjalët të ngecen në grykë, e këto...

Historia e trishtë e 28-vjeçarit shqiptar që duket si 13-vjeç (Video)

Xhanin Feka është 28-vjeç, por duket vetëm si 13. Ai është rritur me problemet e talasemisë, mungesa e gjakut ka bërë që Xhanini të...

E zë në kurth dhe mbyt rrëqebullin, shqiptari rrezikon 3 vite burg (Video)

Një rrëqebull është zënë me kurth në një fshat në Podujevë. Pastaj, dyshohet se kafshën e mbrojtur me ligj e kanë mbytur. ...

Ishte vetëm 3 muajsh kur një temperaturë e lartë e goditi dhe e la me pasoja, gazetari i njohur rrëfen historinë e jetës

Ishte, për fat të keq, mungesa e një vaksine në atë kohë që e shkaktoi atë gjendje: “Nuk kam koment për këtë. Unë...

Homazhe për Florencin të dielën, në rrjetet sociale fajësojnë shtetin për mosveprim

Në rrjetet sociale janë organizuar për mbajtjen e homazheve dhe shprehjes së revoltës për ndarjen nga jeta të 23-vjeçarit Florenc Beqiraj. ...

Eksperti i shpatave Samurai vret veten duke kryer ‘Hara-kiri’

Harakiri konsiderohet si vdekje me nder E njohur edhe si seppuku, hara-kiri është një ritual vetëvrasës i luftëtarëve japonezë. Harakiri i parë i...

Historia e trishtë: Me pranga në duar nëna e dy fëmijëve përballet në emision me babain (Video)

Eni Çobani: Në çfarë moshe i ke lënë fëmijët? Edmira Xhaferraj: Gocën e kam lënë 7 vjeç dhe djalin pa bërë 4. Sot...

Lajmet e fundit