Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

e trishte

Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë, dedikimi prekës: Ishe një grua shumë e fortë…

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka humbur gjyshen e saj. Lajmin e hidhur e ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Dita...

Historia që përloti publikun:’Ty të ka dënuar Zoti’, nëna tregon keqtrajtimet ndaj të birit

Djali i Elisabetës është i veçantë, sepse ka lindur albin dhe për këtë gjë ai ka rënë pre e bullizmit që i vogël. Kjo...

Vdes në mënyrë të mistershme punonjësi 22-vjeçar i Google

Një punonjës i Google është gjetur i pajetë në zyrën e tij, në degën e kompanisë në Nju Jork. Scott Krulcik,...

‘Merr 500 mijë lekë dhe aborto’, Julidën e braktis i dashuri dhe familja

Sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” te “E Diela Shqiptare” në Tv Klan është trajtuar historia e Julidës, e braktisur nga i dashuri dhe...

Thirrja e 13-vjeçares me tumor: Kam turp të dal jashtë, më ndihmoni (Video)

Dajana është lëne e vetme, nuk e ka provuar përkëdheljen e prindërve. Vajza është diagnostikuar me tumor në shpinën e saj të njome. Çdo...

Rama flet për 6 motrat jetime në Kukës: Çfarë mund të bëjë shteti për to (Video)

Kryeministri Edi Rama në rolin e panelistit në emisionin “Opinion”, ka folur edhe për historinë e trishtë të 6 motrave jetime nga Kukësi, që...

Historia e trishtë e gruas që hipi te godina e selisë së PD (Video)

Një shtetase nga Fieri e divorcuar, ka tentuar të hidhet nga kati i katërt i godinës së Partisë Demokratike në këtë qytet. Shtetasja Lindita...

Gjashtë motrat jetime, Fevziu jep lajmin e mirë: Nuk do t’i lemë rrugëve

Historia e trishtë e gjashtë motrave nga Kukësi, të cilat kanë mbetur jetime pas humbjes së nënës e babait, ka prekur qindra-mijëra shqiptarë. ...

Lajmet e fundit