Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

e rralle

Ia hoqën bukën nga goja / Peshkatari kap peshkun gjigant, qytetarët pacifistë revoltohen: Hidhe përsëri në det!

Ndodh edhe kjo! Tre peshkatarë harxhuan më shumë se një orë në një plazh të Australisë për të kapur një peshk gjigant. ...

Policia holandeze arreston zogun: Mori pjesë në vjedhje

Policia në Holandë ka arrestuar një zog si të dyshuar për pjesëmarrje në vjedhje. Edhe pse mund të duket shaka, ngjarja...

BMW pengon rikonstruksionin e rrugës, s’e heqin dot se është në parking privat (Video)

Një BMW e zezë qëndron e parkuar në mes të rrugës, ndërsa vendi rreth makinës është shndërruar në një kantier ndërtimi. ...

9 vite në bodrum, zbulohet në Holandë familja që priste “fundin e botës”

Një familje që “po priste fundin e botës” prej 9 vitesh në bodrumin e shtëpisë është zbuluar nga policia në Holandë. ...

Gruaja që u dënua padrejtësisht për vrasje për 35 vjet do të marrë dëmshpërblim prej 3 milionë USD (NGJARJA NË SHBA)

Një grua që kaloi 35 vjet në burgun e Nevadas për një vrasje që nuk e kishte kryer, do të dëmshpërblehet me 3 milionë...

Dyshonte për tumor, mjekët nxjerrin nga goja e 7-vjeçarit 526 dhëmbë

Një djali 7 vjeçar ankohej se i dhimbnin nofullat. Kur shkoi tek dentisti zbuloi se kishte 526 dhëmbë brenda në gojë. ...

Në burg për 22 vite, amerikani fiton lirinë dhe pafajësinë

Një 44-vjeçar amerikan fitoi lirinë pas 22 viteve burg për një vrasje që ai nuk e kishte kryer. John Miller u...

Qyteti i përmbytur, gazetari rrezikon jetën për të raportuar nga vendngjarja (Video)

Një gazetar pakistanez është vlerësuar për punën e tij pasi ka vendosur të rrezikojë jetën duke raportuar i zhytur në ujërat e qytetit të...

Shqiptari gjen këmbën e tij të prerë në paketën e cigareve, lajmi bën xhiron e botës

Një 60 vjeçar shqiptar është habitur kur pa se këmba e tij e prerë ishte përdorur si foto sensibilizuese në një paketë cigaresh pa...

Dollarët fluturojnë nga makina, mbushet autostrada në SHBA, policia-qytetarëve: Ju lutemi kthejini (Video)

Dera e pasme e një autoblinde që transportonte dollarë është hapur dhe qindra-mijëra kartmonedha kanë fluturuar në autostradën I-285 në Atlanta. ...

Lajmet e fundit