Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

E rrallë për Shqipërinë

E rrallë për Shqipërinë; në Devoll del gjithë qyteti për festën e maturës, nxënësit zgjedhin prindërit për t’i shoqëruar (FOTO)

Festa e maturës në disa qytete të Shqipërisë këtë vit ka qenë e veçantë. Kjo dhe për faktin se qendruan të mbyllur nga pandemia...

Lajmet e fundit