Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

e rende

E rëndë në Korçë: U kthye nga SHBA, grabitësit e vrasin në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës ku një 57-vjeçar është gjetur i vrarë në banesën e tij....

Paralajmërinin i FORTË i Braçes për 30 qershorin, i kthehet ashpër Mustafa Nano: Gjuhë tepër e rëndë, po përpiqeni të frikësoni njerëzit…

Zv.kryeministri Erion Braçe ka bërë një paralajmërim të fortë për atë që mund të ndodhë në 30 qershor, ditë kur socialistët do të garojnë...

Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Një aksident tragjik ka ndodhur në njësinë administrative Vergo të Sarandës, ku një punonjëse është rrëzuar nga lartësia dhe ka ndërruar jetë. ...

E rëndë në Kukës, 12-vjeçari vdes duke u larë në pishinë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Kodër Lumë në Kukës. Mësohet se një 12-vjeçar ka ndërruar jetë...

E rëndë/ Prindërit e harrojnë në makinë, vdes foshnja 11-muajshe

Një foshnje 11-muajshe ka humbur jetën pasi u harrua e mbyllur në makinë për 16 orë në qytetin Misuri në Amerikë. ...

Mori makinën pa leje dhe u përplas, ndërron jetë në spital 13-vjeçari

Ndërron jetë në spital dy ditë pas aksidentit me makinë një 13-vjeçar nga Lezha. Sipas policisë, i mituri me iniciale J.N...

Jo vetëm Skënderbeu, autori i masakrës në Zelandën e Re shkroi emrin e një SHQIPTARI tjetër të njohur

Autori i masakrës në një Xhami në Zelandën e Re, ishte frymëzuar ndër të tjera nga konfliktet shumëvjeçare ndëretnike por edhe fetare në Ballkan....

Babai i dy fëmijëve rrëzohet nga shkallët e pallatit, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës, ku një 40-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga shkallët...

Lajmet e fundit