Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

e rende

Përdhunimi i gruas nga ‘vjehrri’, burri tregon se si e mësoi ngjarjen

Ishte larguar për punë në Sarandë dhe nuk e dinte që gruaja e tij do të shkonte për drekë te vjehrra e saj. ...

14-vjeçari në Tiranë akuzohet për vepra të turpshme me nënën e tij, flet policia

Një djalë në moshë të mitur, akuzohet se ka kryer vepra të turpshme me nënën e tij 31-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur dje...

Hidhet nga ura por vdes pas përplasjes me tokën se litari ishte shumë i gjatë (Video)

Sporti i hedhjes nga lartësitë teksa je i lidhur me litar elastik mund të jetë ndonjëherë vdekjeprurrës, sidomos kur ia beson jetën jo-profesionistëve. ...

Tragjedia, 8-vjeçari vdes pasi i bie guri i varrit në kokë

Një djalë i vogël ka humbur jetën pasi është goditur në kokë nga pllaka e një varri, teksa luante në varrezat e qytetit të...

Rrëfimi tronditës i Elës: Burri më detyronte të shkoja me meshkuj të tjerë (Video)

Burri më dhunonte e prostituonte për të më... by PanoramaVideo

E Rëndë në Itali, gjendet i vdekur një 54-vjeçar, me të dhe një shqiptare

Një 54-vjeçar italian është gjetur i vdekur në dhomë, ndërkohë që aty ndodhej dhe një shqiptare. Vajza 25-vjeçare, identiteti i të cilës nuk është bërë...

E mitura i mbijetoi kancerit, por e vrau i ati për një arsye shokuese…

Një baba monstër ka pranuar se ka rrahur për vdekje vajzën e tij vetëm 21-muajshe e cila i kishte mbijetuar një kanceri të rrallë...

Lajmet e fundit