Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

e rende

E rëndë në Greqi, bullgari përdhunon dhe mban peng për 5 orë sanitaren shqiptare

Një ngjarje e rëndë raportohet në Athinë, ku një grua shqiptare ka rënë pre e abuzimit seksual nga një shtetas bullgar. Sipas mediave greke, ngjarja...

Shokuese: Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para selisë së Parlamentit Europian

Një burrë me origjinë shqiptare raportohet se është vetëdjegur ditën e sotme rreth orës 16:00 para ndërtesës së Parlamentit Europian në Strasburg. ...

TRAGJIKE në Francë: Mbyten në lumë vëlla e motër shqiptarë, reagon zv.kryeministri

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në komunën Montbrison të Francës, dy fëmijë të mitur shqiptarë nga Kosova janë mbytur në lumë. ...

Vrasja në Kavajë: Viktima me precedent penal, autori doli para pak kohësh në emision

Një vrasje me armë zjarri ka tronditur sot Lagjen Nr.2 të qytetit të Kavajës. 60-vjeçari Xhevdet Leçini ka qëlluar me armën...

Gjendet i pajetë një 16-vjeçar në Fier, dyshohet se është vetëvarur

Një 16-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme në Fier. I riu me inicialet Gj.T, nga fshati Verri është gjetur...

Gjykata greke liron 19-vjeçaren shqiptare që mbyti foshnjen e porsalindur

Një gjykatë në Greqi ka lënë të lirë 19-vjeçaren shqiptare që mbyti foshnjen e saj të porsalindur dhe e hodhi trupin në mbeturina. ...

Vdiq në Shkodër, boksieri bullgar “piu një ampulë me përmbajtje të panjohur” para ndeshjes

Detaje të reja mësohen nga vdekja e boksierit bullgar Boris Stanchov, i cili ndërroi jetë në ring gjatë ndeshjes kundër boksierit Ardit Murja në...

Tronditëse: Shqiptari dhunon tezen në Itali dhe i rrëmben 45 euro

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në komunën e Castellos në Perugia të Italisë Një shqiptar ka tentuar të grabisë tezen...

Tragjike: Trupi i modeles 24-vjeçare gjendet i zhveshur brenda valixhes dhe me fytin e prerë

Një modele ruse 24-vjeçare është gjetur e pajetë brenda në një valixhe në apartamentin e saj në Moskë. Trupi i modeles...

Gjendet i varur pranë banesës në 50-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos, ku një 50-vjeçar është gjetur i pajetë pranë banesës së tij. Kanë qenë...

Lajmet e fundit