Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

e re

61 vota pro, miratohet qeveria e re e Kosovës, kryeministri Hoti prezanton kabinetin (EMRAT)

Me 61 vota pro, 24 vota kundër dhe 1 abstenim, Kuvendi i Kosovës ka miratuar qeveria e re e koalicionit LDK-AAK-Nisma-minoritetet me kryeministër Avdullah...

Mozzik së shpejti këngë të reja, Loredana thumbon kolegët (FOTO)

Reperi i njohur Mozzik ka bërë me dije se së shpejti publikon dy këngë të reja. Këtë njoftim reperi e...

Dafina Zeqiri nuk ndalet, eksperimenton sërish me flokët (FOTO)

Dafina Zeqiri ka ndryshuar përsëri stilin e flokëve. Këngëtarja ka befasuar me pamjen e saj. Ajo ka publikuar një fotografi në...

‘La Reina’, Dafina Zeqiri publikon këngën e re (VIDEO)

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet "La Reina" dhe është e publikuar me videoklip në...

Jetonte në kushte të vështira, Rama zbulon ç’ka ndodhur me gruan dhe 3 vajzat jetime (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka ndarë këtë mëngjes me publikun një video, ku  bën me dije se shtëpia e Age Palit, në Ishull Lezhë, është...

‘Me lule t’bukura’, Rona Nishliu publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor....

Zbulohet bashkëpunimi i Artjola Toskës me Magic4, vjen së shpejti hiti i verës

Një super hit pritet të vijë këtë verë. Arjola Toska dhe Magic4 do të sjellin së shpjeti bashkëpunimin e tyre. Newsbomb.al...

Harrojeni këngën me Norën, Era Istrefi së shpejti tjetër projekt (FOTO)

Pas këngës me motrën e saj, Norën, Era Istrefi duket se nuk do të ndalet se sjelluri të reja për publikun. ...

Zjarri në Notre-Dame, Macron: Katedralja e re do jetë më e bukur, ja sa vite duhen për ta ndërtuar

Presidenti francez Emmanuel Macron është zotuar se katedralja e Notre-Dame do të rindërtohet "edhe më e bukur"  dhe se ai dëshiron që puna të...

Dialogu me Serbinë, opozita në Kosovë kërkon qeveri të re

Ndonëse në forma të ndryshme dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, po kërkojnë një qeveri të re për përfaqësimin e...

Lajmet e fundit