Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

e premte

Temperatura deri në 25°C, mësoni si do të jetë moti këtë të premte

Për ditën e Premte vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët e vranësira të pakta...

E premtja me mot të paqëndrueshëm, në jug reshje shiu me shtrëngata

Për ditën e premte vendi ynë pritet të vijojë jetë nën ndikim të masave ajrore të paqëndrueshme. Në këtë mënyrë moti parashikohet fillimisht me...

Dita nis me diell, por temperaturat bien në minus, mësoni si do të jetë moti sot

Në vend parashikohet të ketë ndikim të masave ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash të karakterit të çrregullt. Era do të...

Vranësira dhe reshje shiu në këto zona, mësoni si do të jetë moti këtë të premte

Për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike falë masave ajrore të lagështa me...

Reshje shiu në formën e shtrëngatave e stuhive, mësoni si do të jetë moti për ditën e premte

Moti për ditën e nesërme do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Në pjesën e dytë të ditës do të ketë prani të ...

Diell dhe temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti sot

Moti për sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Në jug e juglindje vranësirat parashikohen në zhvillim gjatë mesditës. Era do të fryjë...

Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni si do të jetë moti nesër

Dita e premte pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshjet e shiut pritet të...

Temperatura deri në 40°C, mësoni si do të jetë moti nesër

Edhe për ditën e nesërme vendi do të mbetet në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme dhe të nxehta me origjinë nga Afrika e...

Temperatura vere deri në 30°C, ja si do të jetë moti sot

Ditën e sotme do të vijojë ndikimi i masave të qëndrueshme. Moti përgjithësisht parashikohet i kthjellët me vranësira të pakëta. Era do të fryjë me...

Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

Gjatë ditës së sotme vendi ynë do të ndikohet nga kushte ta paqëndrueshme atmosferike si pasojë e masave ajrore të lagështa me origjinë jugperëndimore. Sipas...

Lajmet e fundit