Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

e pajete

E rëndë në Kosovë, dy persona dërgojnë në spital një 20 vjeçare të pajetë, më pas largohen me shpejtësi

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetine  Ferizaj në Kosovë, ku dy persona kanë dërguar në spital një 20 vjeçare...

Trupi i dekompozuar i 35-vjeçares në banesë, mjeku ligjor mbërrin 6 orë pas njoftimit të policisë (DETAJE)

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja e 35-vjeçares Alba Taho, e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në lagjen “18...

Ishte e sëmurë dhe jetonte e vetme, gjendet e pajetë 65-vjeçarja në Elbasan

Një 65 vjeçare është gjetur e pajetë ditën e sotme në Elbasan. Bëhet me dije se rreth orës 08:50, në lagjen “Kongresi”, Elbasan, në banesën...

Policia ndalon taksistin, në sediljen e pasme gjen gruan e vdekur të mbështjellë me çarçaf

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur, në Greqi, ku një burrë është ndaluar nga policia dhe në sediljen e pasme të mjetit gjetën një...

E RËNDË/ Infermierja shqiptare gjendet e vdekur në vendin e punës, trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore

Një infermiere është gjetur e pajetë ditën e sotme në spitalin e Vushtrrisë, në Kosovë.Policia e Kosovës bën me dije se 35 vjeçarja Z.Sh...

E zhdukur prej 6 ditësh, gjendet e vdekur 56-vjeçarja (EMRI-FOTO)

Një 56-vjeçare e zhdukur prej disa ditësh është gjetur e pajetë në lumin Seman mbrëmjen e djeshme.  Liljana Tafa nga fshati...

Nga pushimet në tragjedi, zgjohet nga gjumi dhe sheh bashkëshorten të vdekur

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, kur burri gjen bashkëshorten e tij 49-vjeçare të pajetë. ...

Zbardhen detaje / U gjet e pajetë në shkollë, 17-vjeçarja ishte vizituar në spital, mjekët i thanë “s’ke gjë”

Një nxënëse 17 vjeçare u gjet e pajetë ditën e sotme në tualetin e një shkolle profesionale në qytetin e Fierit. ...

Lajmet e fundit