Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

e moshuara

Merr pjesë në “reality show”, habit 80-vjeçarja: Dukem kaq e re, madje dhe mjekët po studiojnë rastin tim

Michela pjesëmarrësja e (Throne Over of Men and women) i ka lënë të gjithë pa fjalë në programin e fundit të Maria de Filippit,...

Bie zjarr në një azil në Kavajë, lëndohet e moshuara që jetonte aty

Një grua e moshuar që jetonte në një qendër për të moshuarit në Kavajë është lënduar si pasojë e një zjarri që ka rënë...

“Lekët ose të thera”, e moshuara që u grabit në Maliq rrëfen tmerrin: Kisha paratë e tokave, më lidhën duar e këmbë dhe më...

Luljeta Hoxha, e moshuara 67 vjeçe që është dhunuar në Maliq, thotë se ka përjetuar torturë për disa orë kur një person ende i...

Qytetari dixhital denoncon te Berisha: E moshuara në Maliq rrihet barbarisht, i grabisin 10.000 euro, Policia hesht

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili thotë se më datë 29 dhjetor në Maliq një e moshuar është...

E rëndë në Korçë, gruaja bie nga kati i dytë i banesës dhe ndërron jetë

Një 68 vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme në Korçë, pasi është rrëzuar nga kati i dytë i banesës ku jetonte. Paraprakisht bëhet...

U dhunua nëna e dëshmorit, pronari i “Orenda-s”: Nuk ka asnjë vend në Europë që të kyçin biznesin

Anton Rasaj, investitor i Qendrës për të Moshuarit “Orenda” në Pejë, ka thënë se biznesi ka qenë subjekt i thirrjeve për mbyllje e linçim...

VIDEO/ “Djali i saj është vrarë në luftë”, gazetari kosovar nuk mban lotët gjatë transmetimit live

Një video e shpërndarë ditën e djeshme në rrjetet sociale ku një e moshuar u dhunua nga infermierja e Shtëpisë së Pleqve “Orenda”, Aurona...

“Nënën time s’e lë më në duart e askujt”, flet djali i të moshuarës në Pejë: Erdha menjëherë nga Belgjika!

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Pejë, ku infermierja Aurona Pelaj, u shfaq duke dhunuar një grua të moshuar në qendrën “Orenda”, vjen...

“Shpirt, dritë e zemër”, pas skandalit, publikohen VIDEOT ku e moshuara në Pejë trajtohej me dashuri në azil

Një video e shpërndarë ditën e djeshme  ku nëj e moshuar u dhunua nga infermierja e Shtëpisë së Pleqve “Orenda”, Aurona Pelaj, tronditi opinionin...

Dhunoi të moshuarën, avokati tregon se me sa vjet burg mund të dënohet infermierja Aurona Pelaj

Avokati Arianit Koci ka treguar se deri në sa vjet burgim mund të dënohet infermierja Aurona Pelaj që e rrahu të moshuarën në qendrën...

Lajmet e fundit