Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

e mitura

Shokuese: Vajza e mitur frymëzohet nga ISIS, i pret kokën kukullës (Video)

Një video mjaft shokuese është përhapur fillimisht në aplikacionin e komunikimit, Telegram, dhe tregon momentin kur një vajzë e vogël i pret kokën kukullës...

Shfrytëzuan 15-vjeçaren për prostitucion, arrestohen dy persona në Tiranë

Është finalizuar në Tiranë operacioni i koduar “Revenge”, duke bërë të mundur ekzekutimin e Vendimeve të Gjykatës së shkallës së Parë për Krime të...

16 vjeçarja shfrytëzohej për prostitucion, policia arreston autorët pas denoncimit në “Stop”

Emisioni investigativ “Stop” i transmetuar në TV Klan ka denoncuar mbrëmjen e sotme një rast vërtetë tronditës mbi abuzimin seksual të një vajze të...

E therrin gabimisht pasi 15 vjeçarja u ankua se ishte pedofil

Viktima Darren Kelly (The Independent) Aylett tha se nuk ka asnjë provë që 42 vjeçari ishte i interesuar për të miturën. “Në fakt...

Lajmet e fundit