Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

e mitura

U përdhunua nga shoku i babait të saj, flet për herë të parë e mitura, rrëfen si Astrit Terolli e kërcënoi

Ka reaguar për herë të parë vajza 12 vjeçarja e cila u përdhunua nga miku i babait të saj nga Saranda. Vajza ka treguar se...

15-vjeçarja dënohet me 1 vit burg, si e shantazhoi 23-vjeçarin në Tiranë përmes bisedave “hot” në rrjetet sociale

Një 15-vjeçare është dënuar me 1 vit heqje lirie nga gjykata në Tiranë, për shantazh ndaj një djali 8 vite më të madh, të...

VIDEO/ “Je tamam për seks”, pedofili nga Lezha kapet mat, i bën kryqin “15-vjeçares”

Një tjetër rast pedofilie është goditur nga “Piranjat”. Kësaj here është Kristiani nga Lezha i cili ra në kurthin e “Kejsit” të Piranjave. Njësoj si...

Policia ndalon 24 vjeçarin nga Përmeti, përndiqte vazhdimisht një vajzë 14 vjeç

Një 24 vjeçar nga Përmeti është ndaluar nga Policia dhe akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një vahzë 14 vjeçe. Materialet në...

TRONDITËSE/Shfrytëzonte motrën e mitur për prostitucion, arrestohet 27-vjeçarja në Burrel

Një 27-vjeçare është arrestuar  nga Policia e Burrelit, pasi akuzohet se ka shfrytëzuar motrën e saj të mitur për qëllime përfitimi. Mësohet se shtetasja...

Tiranë/ Nëna denoncon zhdukjen e vajzës 16-vjeçare: U largua nga banesa

Një nënë nga Tirana ka denoncuar zhdukjen e vajzës së saj 16-vjeçare nga Tirana. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetesja A.R, 32 vjeç më...

“Më tha që vetëm e ka kafshuar”, nëna e të miturës vazhdon ti dalë në mbrojtje burrit: Para 6 vitesh ishte i dhunshëm, por...

Ngjarja e rëndë e ndodhur në Kamëz ku babai 27-vjeçar kishte dhunuar vajzën e tij 6-vjeçare ka shkaktuar jo pak debat dhe revoltë në...

EMRI/ Detaje tronditësë nga dhunimi i të miturës në Kamëz: Babai e kishte kafshuar, plagë në organet gj*nitale, nëna i del në mbrojtje autorit:...

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga dhunimi i të miturës në Kamëz. Burime për mediat kanë bërë me dije indetitetin e familjes, por...

Vodhën celularin në Lezhë, arrestohet 28-vjeçari, nën hetim një vajzë e mitur

Një 28-vjeçar është arrestuar nga Policia e Lezhës, pasi akuzohet për vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi I. D., 28 vjeç, banues në Lezhë. Gjithashtu...

E rëndë në Lezhë / Polici tenton të abuzojë seksualisht të miturën, e shoqëroi në komisariat dhe më pas…

Një efektiv policie është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, pasi ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur në Lezhë. Ngjarja...


Lajmet e fundit