Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

e mitur

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Këshilli i Medias thirrje: Hiqni URGJENT artikujt

Këshilli Shqiptar i Medias ka reaguar lidhur me mënyrën sesi po paraqitet në media rasti i të miturës nga Kavaja. Keshilli...

Rrëmbeu të miturën dhe tentoi ta trafikonte në Greqi, arrestohet i riu vlonjat (EMRI)

Policia e Sarandës ka arrestuar një shtetas i cili tentoi të trafikojë një shtetase të mitur. Në pranga u vu Xhoni...

Tentuan t’i përdhunonin të bijën 13-vjeç, flet babai: Vajza ishte e lidhur nga duart edhe goja…

Pas tentativës së tre të rinjve nga Fieri për përdhunimin e vajzës 13-vjeçare në Fier, ka folur babai i saj.  Atin...

Tentuan të përdhunonin të miturën, flet njëri nga të arrestuarit: Na ndihmonte shpesh…

Njëri prej tre të rinjve nga Roskoveci, Jorges Dosti, i arrestuari për rrëmbimin dhe tentativën për përdhunim të një vajze të mitur ka deklaruar në...

Ngacmoi seksualisht nxënësen, mësuesi telefonon babain e shoqes së 11-vjeçares: Thuaji vajzës të mos tregojë

Pas denoncimit që bënë famijarët e 11-vjeçares, ndaj ish-mësuesit të shkollës 9-vjeçare, Neshat Tepelena, për ngacmim seksual, shtohen zërat kundër tij. ...

U akuzua për ngacmim seksual ndaj nxënëses së mitur, pezullohet mësuesi në Delvinë

Një rast ngacmimi seksual me të mitur në një shkollë 9 vjeçare në fshatin Kalasë, bashkia Delvinë është denoncuar nga famuljarët dy muaj pas...

Tiranë, 21-vjeçari në kërkim, mori të miturën në shtëpi dhe e përdhunoi

Një 16-vjeçare nga Kamza është përdhunuar nga një i ri 21 vjeçar i cili është shpallur tashmë në kërkim nga policia e Tiranës. ...

Arrestohet 44 vjeçari, abuzoi seksualisht me 12 vjeçaren, shoqen e ngushtë të vajzës së tij

Një Italian 44 vjeçar është arrestuar nga policia në aeroportin e Malpensës për dhunë seksuale ndaj një vajze 12 vjecare, një ngjarje që ka...

Përdhunoi 11 vjeçaren, policia arreston 21 vjeçarin nga Kamza

Policia e kryeqytetit ka arrestuar një 21 vjeçar të dyshuar se ka përdhunuar një vajzë të mitur pasi i është futur në banesë. ...

Lajmet e fundit