Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

e mitur

Mbrëmja në klub kthehet në makth, arrestohen dy shqiptarët që përdhunuan një vajzë të mitur në Itali

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italianë, pasi akuzohen për përdhunim e një vajze të mitur. Bëhet me dije se në pranga ka...

Policia njofton prangosjen e 23 vjeçarit: Dyshohet se ka kryer marrëdhënie me një vajzë të mitur

Një 23 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia në Pogradec, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të...

Ngacmonte dhe kryente akte të turpshme para së miturës, arrestohet 40 vjeçari shqiptar në Greqi

Një shqiptar është arrestuar nga Policia greke, i cili ishte shpallur në kërkim. 40-vjeçari i cili u arrestua ditën e djeshme në Follorinë është dënuar...

“Më tmerruan familjen”, Gjiko revoltohet pas akuzave se ka abuzuar me një të mitur: Më thanë pedofil…

Reperi i njohur kosovar, Gjiko, ka bërë një reagim së fundmi lidhur me ngjarjen e rëndë në Prishtinë, ku një 11-vjeçare u abuzua nga...

Ngacmoi seksualisht pasagjeren e mitur, arrestohet shoferi i autobusit në Ersekë, 15 vjeçarja e filmoi skenën dhe ia tregoi babait

Një 35 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Korcës, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në...

Abuzoi me të miturën në Fier, dënohet me 16 vite e 8 muaj burg pedofili Leonidha Rapushi

Gjykata e Fierit ka dënuar me 16 vite e 8 muaj burgim 74 vjeçarin nga Fieri Leonidha Rapushi, i cili ishte arrestuar një vit...

14 vjeçarja shqiptare shkon në spital dhe lind vajzë, mjekët njoftojnë policinë

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Klinikën Gjinekologjike të Prishtinës, ku një 14 vjeçare është paraqitur për të lindur. ...

Kapi në ajër të miturën që ra nga dritarja, heroi 17 vjeçar i shpëton jetën vogëlushes (VIDEO)

Algjeriani Feudi Zabaat, 17 vjec është konsideruar hero pasi kapi në ajër një vajzë të vogël dy vjeçare. Vogëlushja siriane Doha...

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Këshilli i Medias thirrje: Hiqni URGJENT artikujt

Këshilli Shqiptar i Medias ka reaguar lidhur me mënyrën sesi po paraqitet në media rasti i të miturës nga Kavaja. Keshilli...

Rrëmbeu të miturën dhe tentoi ta trafikonte në Greqi, arrestohet i riu vlonjat (EMRI)

Policia e Sarandës ka arrestuar një shtetas i cili tentoi të trafikojë një shtetase të mitur. Në pranga u vu Xhoni...


Lajmet e fundit