Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

e merkure

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, mësoni si do të jetë moti sot

Duke filluar nga dita e nesërme pritet të kemi ndryshim të kushteve meteorologjike. Depërtimi i masave ajrore të paqëndrueshme do të sjelli mot me alternime...

Vranësira dhe kthjellime, mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme

Per ditën e nesërme vendi ynë do të jete nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira...

Temperaturat deri në 35°C, mësoni si do të jetë moti sot

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë territorin Shqipētar gjatë gjithë ditës, ku paraditja do të jetë me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash...

Rikthehet i nxehti, temperatura deri në 38°C, mësoni si do të jetë moti sot

Orët me diell do të mbizotërojnë edhe për të mërkurën në vendin tonë. Vranësirat parashikohen të jenë të pakta kalimtare pergjatë relieveve malore. Era parashikohet...

Temperatura të larta deri në 39°C, mësoni si do të jetë moti sot

Vendi ynë në orët e para të ditës do të mbetet në dominimin e kthjellimeve. Por vranësirat kalimtare do të shfaqen në një pjesë...

Reshje shiu, por temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti nesër

Për ditën e Mërkurë mbi vendin tonë do të vijojnë të jenë në qarkullim masat ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa. Moti parashikohet me...

Lajmet e fundit