Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

e mekur

Kthjellime dhe vranësira kalimtare, mësoni si do të jetë moti sot

Vendi ynë do të ndikohet nga masa ajri relativisht të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime si dhe alternime vranësirash kalimtare hera-herës të dendura. Era do...

Lajmet e fundit