Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

e marte

Dita nis me diell, por pasditja me reshje shiu, mësoni si do të jetë moti sot  

Vendi ynë gjatë paraditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta, të cilat më të dukshme do jonë në shtrirjen Lindore. Por orët...

Vranësira dhe temperatura deri në 21°C, mësoni si do të jetë moti sot

Territori Shqiptar në pjesën më të madhe të tij do të mbetet në ndikimin e vranësirave të shpeshta, ku herë pas here parashikohet që...

Kthjellime, por temperaturat mbeten të larta, mësoni si do të jetë moti sot

Vijojnë kushtet e qëndrueshme atmosferike të jenë prezente në vendin tonë, duke sjellë deri në orët e mesditës dominim të kthjellimeve dhe kalime të...

Kthjellime dhe temperatura në 18°C, ja si do të jetë moti sot

Shqipëria mbetet me kthjellime dhe kalime të shpeshta vranësirash ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat e ulëta dhe malore. Parashikohet...

Temperatura deri në 17°C,  mësoni si do të jetë moti sot

Zhvillimi i një qendre të presionit të lartë atmosferik në Mesdhe do të diktoj kushtet e motit dhe ne vendin tonë, duke bërë që...

Reshje shiu dhe temperatura deri në 18°C, ja si do të jetë moti sot

Zonat Jugore dhe Qendrore do të jenë në ndikimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave, ku më të dukshme do të jenë...

Temperatura deri 15°C, mësoni si do të jetë moti sot

Vendi ynë do të jetë me kthjellime në pjesën më të madhe të ultësirës perëndimore dhe kalime të pakta të vranësirave do të ketë...

Rriten temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot

Paraditja në territorin shqiptar do të jetë në ndikimin e motit të kthjellët dhe kalimeve të pakta të vranësirave të cilat më të dukshme...

Temperatura deri në -4°C dhe reshje dëbore, mësoni si do të jetë moti sot

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura por nuk do të mungojnë edhe inervalet e shkurtra me diell kryesisht në zonën e qendrës...

Temperatura të ulëta dhe dëborë në Tiranë, mësoni si do të jet moti sot

Dita e martë  pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parshikohet me vranësira dhe intervale të shkurtëra kthjellimi. Që në orët...

Lajmet e fundit