Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

e lire

Qindra mbështetës dhe festë e madhe, Britney Spears “e lirë” nga babai pas 13 vjetësh

Britney Spears, këngëtarja e njohur e popit, ka fituar pas 13 vitesh "lirinë " pasi një Gjykatë në Los Anxheles ka vendosur t’i heqë...

Restorantet, Shqipëria renditet e 22-ta më e lira në botë

91 Zvicra 85.53 /monitor/

Lajmet e fundit