Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

'E kam djalë xhaxhai', deputetja e PS tregon për lidhjen me Ardit Gjebrean: Sa herë mblidheshim në festa ai

‘E kam djalë xhaxhai’, deputetja e PS tregon për lidhjen me Ardit Gjebrean: Sa herë mblidheshim në festa ai …

Elona Gjebrea, deputetja e Partisë Socialiste, ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin 'Rudina' ku ka treguar dhe marrëdhënien me kushërinjtë, mes...

Lajmet e fundit