Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

e enjte

Shi intensiv në mëngjes dhe vranësira kalimtare pasdite, mësoni si do të jetë moti sot

Duke filluar nga dita e nesërme mbi vendin tonë pritet përmirësim gradual i kushteve atmosferike. Moti parashikohet fillimisht me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar...

Reshje të dendura shiu, mësoni si do jetë moti sot

Vendi ynë do të vijojë edhe për ditën e sotme të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme falë masave ajrore të lagështa...

Temperaturat shkojnë në 24°C, ja si do të jetë moti sot

Ditën e somtme vendi do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. Mjegulla dhe mjegullina...

Kthjellime në të gjithë vendin, mësoni si do të jetë moti sot

Edhe për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore të thata dhe të qëndrueshme me origjinë...

Temperaturat shkojnë deri në 27°C, mësoni si do jetë moti sot

Ditën e enjte do të vijojë ndikimi i masave të qedrueshme ashtu si në të gjithë rajonin. Moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta...

Shi dhe shtrëngata, si parashikohet të jetë moti ditën e sotme

Edhe për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike falë masave ajrore të lagështa me origjinë...

Orë me diell dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

Vlerat e larta të presionit në vend do të vijojnë të ndikojnë në motin e qendrueshëm. Parashikohen orë me diell dhe vranësira të larta...

Reshje të dendura shiu, mësoni si do të jetë moti sot

Dita e sotme do të vijojë me kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash deri të dendura. Reshje shiu të...

Temperaturat shkojnë deri në 24°C, ja si do të jetë moti sot

Për ditën e sotme vendi do të vijojë të ndikohet nga masat e qendrueshme. Moti përgjithësisht parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta e...

Temperaturat shkojnë në 34°C, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë do të ndikohet ditën e enjte nga mot i kthjellët e gjatë mesditës vranësirat do zhvillohen në pjesën bregdetare. Në orët me temperatura...


Lajmet e fundit