Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

e ejte

Diell dhe temperatura deri në 36 gradë, mësoni si do të jetë moti sot

Ashtu si sot edhe për ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme meteorologjike. Në këtë mënyrë moti parashikohet i kthjellët...

Temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti nesër

Ashtu si sot edhe për ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme meteorologjike. Në këtë mënyrë moti parashikohet i kthjellët...

Vendi vijon të pushtohet nga vala e të nxehtit afrikan, temperaturat deri në 42°C, mësoni si do jetë moti dy ditët në vijim

Vendi ynë vijon do të vijojë të jetë “i mbërthyer” nga masa ajore të nxehta dhe të thata me origjinë nga Afrika e Veriut. Në...

Lajmet e fundit