Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

e diell

“Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri”, Argjira Spanca humb njeriun e shtrenjtë

Prezantuesja e njohur, Argjira Spanca, ka ndarë me ndjekësit e saj një lajm mjaft të hidhur. Ajo ka humbur një ndër njerëzit e saj më...

Zbulohet banori i parë i “Big Brother Vip 2?”

E teksa startimi i “Big Brother Vip 2” po afron, kurioziteti se kush do të jetë pjesë e shtëpisë më të famshme rritet. Së fundmi,...

“E pamoralshme”, gazetari i kërkon falje live Xhensila Peres, modelja i’a “plas në fytyrë”: E bëre nga epshi…

Si duket ndonëse kanë kaluar disa muaj nga debati live në studio mes moderatorit Ronaldo Sharka dhe modeles, Xhensila Pere, hatërmbetjet vazhdojnë. Mirëpo, së fundmi...

“Do zhgënjeheni nga Shqipja në shtrat”, gazetari habit me deklaratën

Gazetari Blendi Mane dhe ish konkurrentja e “Përputhen” Shqipe Hysenaj, u përplasën keq në emisionin “E Diell” dhe jgithçka nisi nga një deklaratë e...

Diell, por vranësira në pasdite, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë në të gjithë territori Shqipëtar, ku gjatë paradites kemi dominim të kthjellimeve. Por në orët e mesditës...

‘Me atë minifund që ke veshur ti i tërbove djemtë’, nënë Hamideja ‘kritikon’ moderatoren e njohur

Moderatorja e njohur Fioralba Dizdari ishte e ftuar ditën e sotme në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”. Si një vajzë e...

U largua nga ‘E diell’, Einxhel Shkira zbulon arsyen

Vetëm një javë pas fillimit të tij, moderatorja e njohur Einxhel Shkira është larguar nga programi "E diell". Në sezonin e...

FOTO/ Jo më brune, Nevina SHTYLLA bën ndryshimin e papritur, kolegia e saj ‘zhgënjehet’ (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla befasoi publikun dhe ndjekësit e saj me ndryshimin e pamjes. Në një foto të postuar në ‘’Instagram’’,...

Prindërit i kërkojnë Redon Makashit të martohet, por ja ç’bëjnë shokët e tij

Këngëtari i njohur, i ftuar pasditen e sotme në ‘E Diell’, nuk i shpëtoi pyetjeve mbi martesën. Ai u pyet nëse...

‘Gruaja s’ka frikë prej meje’, Kujtim Gjuzi flet për çështjet e zemrës

Kreu i Partisë Konstervatore, Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar  pasditen e sotme në ‘E Diell’ në ‘Top Channel’, ku përveç ideve të tij...

Lajmet e fundit